text.skipToContent text.skipToNavigation

MS Energy e-Bike i10 Електричен велосипед црно/сива бојаID EK000412619

MS Energy e-Bike i10 Електричен велосипед црно/сива бојаID: EK000412619

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

78.990 ден

Цена
49.990 ден

Гоелмина на тркала: 20" Максимална носивост: 120 kg Макс. брзина: 25 km/h Домет: 45 - 50 km Мотор: 250W Батерија: 36V, 7.8Ah Тежина: 20 kg  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 07.12.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MS Energy e-Bike i10 / Спецификации - Големина на тркала: 20″ Максимална брзина:25 km/h Мотор: 250W Батерија: 36V, 7,8 Ah Време на полнење: 4-5 h Домет: 45-50 km Кочење: кочници со дискови(напред и назад) Носивост: 120 kg / Додатни опции: Можност за склопување Display: LCD Светло: да, предно и задно Led светло, stop светло Димензии: (D,V,Š) 1520 x 1080 x 650 mm Димензии склопен:(D,V,Š) 800 x 670 x 430 mm
Бренд MS Energy
Гаранција 1 год.
материјал на изведба Magnezijum legura
максиламлна носивост 120
максимална брзина 25
домет 50 km
моќност на моторот 250 W