text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX VOX BS-210 bluetooth звучникID EK000423928

VIVAX VOX BS-210 bluetooth звучникID: EK000423928

Цена
3.199 ден
Vivax VOX bluetooth BS-210 звучник Моќност 50W Репродукција до: 6,5 часа Има функција TWS: поврзување до 2 исти уреди Водоотпорен IPX 5 Бренд: ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 15.08.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Vivax VOX bluetooth BS-210 звучник
  • Моќност 50W
  • Репродукција до: 6,5 часа
  • Има функција TWS: поврзување до 2 исти уреди
  • Водоотпорен IPX 5
  • Бренд: VIVAX
Тип на производ Prijenosni Bluetooth zvučnici
Бренд Vivax