text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучникID EK000423924

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучникID: EK000423924

Цена
3.999 ден

Vivax VOX bluetooth BS-260 звучник Моќност 60W Репродукција до: 8 часа Има функција TWS: поврзување до 2 исти уреди Водоотпорен IPX 5 Бренд: VI...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.09.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Vivax VOX bluetooth BS-260 звучник
  • Моќност 60W
  • Репродукција до: 8 часа
  • Има функција TWS: поврзување до 2 исти уреди
  • Водоотпорен IPX 5
  • Бренд: VIVAX
Тип на производ Prijenosni Bluetooth zvučnici
Бренд Vivax