text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX VOX DW-2 DAB BROWN РАДИОID EK000546416

VIVAX VOX DW-2 DAB BROWN РАДИОID: EK000546416

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
3.000 ден

VIVAX Audio радија се компактни DAB+ радија кои звучат многу поголемо отколку што всушност се. Внатре, тој е преполн со технологија на звучници што вообичаено ја наоѓате кај традиционалните звучниц...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX Audio радија се компактни DAB+ радија кои звучат многу поголемо отколку што всушност се. Внатре, тој е преполн со технологија на звучници што вообичаено ја наоѓате кај традиционалните звучници, но сè е намалено и минимизирано на овој суперкомпактен фактор на форма. Ставете го на шанкот во кујната за да додадете музички зачин во вашето готвење. DAB+ е најновата верзија на популарниот стандард за радио DAB. Добивате пристап до најдобрите радио канали, подобар квалитет од FM. Дигитално DAB+/FM радио со будилник, Bluetooth звучник, 30DAB+30FM радио меморија, Излезна моќност: 2W; AUX во 3,5 mm; излез од 3,5 mm за слушалки; Дрвена кутија; Напојување: 230V 50Hz; , Телескопска шипка радио антена
тип на производ Преносни Bluetooth звучници
Бренд Vivax
Максимална сила 2 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!