text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
brzaisporakaMK
MS TUNE B300 auto mp3/fm transmitter
MS TUNE B300 auto mp3/fm transmitter
690 ден
MS TUNE B300 FM transmiter, auto MP3 Bluetooth transmitter; mpr3/wma, напојување 12-24V, audio излез, USB port, SNR: 85 dB

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2022