text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX VOX микро линија MC-600IDEK000079853

Цена
4.099 ден
VIVAX VOX микро линија MC-600, | FM Radio, USB, AUX, Влез за слушалки, Bluetooth, моќност: 2x5W RMS, Бренд: VIVAX. |

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MC-600 CD/MP3 player,FM Radio,USB,AUX,Влез за слушалки,Bluetooth, Напојување 220V, Димензија на уредот: 415 x 210 x 200 mm, димензија на кутијата:362 x 329 x 248 mm, Дополнителна опрема: далечински управувач, кабел за напојување, моќност: 2x5W RMS. Гаранција 12 месеци.

Бежично поврзување Bluetooth
DAB+ Не
Тип на напојување Plug in
Максимална сила 50 W
Бренд Vivax