text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX VOX DW-2 DAB BROWN РАДИОID EK000546416

VIVAX VOX DW-2 DAB BROWN РАДИОID: EK000546416

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.000 ден

VIVAX Audio радија се компактни DAB+ радија кои звучат многу поголемо отколку што всушност се. Внатре, тој е преполн со технологија на звучници што вообичаено ја наоѓате кај традиционалните звучниц...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX Audio радија се компактни DAB+ радија кои звучат многу поголемо отколку што всушност се. Внатре, тој е преполн со технологија на звучници што вообичаено ја наоѓате кај традиционалните звучници, но сè е намалено и минимизирано на овој суперкомпактен фактор на форма. Ставете го на шанкот во кујната за да додадете музички зачин во вашето готвење. DAB+ е најновата верзија на популарниот стандард за радио DAB. Добивате пристап до најдобрите радио канали, подобар квалитет од FM. Дигитално DAB+/FM радио со будилник, Bluetooth звучник, 30DAB+30FM радио меморија, Излезна моќност: 2W; AUX во 3,5 mm; излез од 3,5 mm за слушалки; Дрвена кутија; Напојување: 230V 50Hz; , Телескопска шипка радио антена
Бренд Vivax
Боја Сива
Гаранција 2 год.
Максимална сила 2 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!