text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
1 пронајдени производи
VIVAX VOX микро линија MC-600
VIVAX VOX микро линија MC-600
5.599  ден
3.000  ден
Блуетоотх / УСБ / ЦД / Радио Мицро Аудио Систем, УСБ репродуктор; МП3/ВМА; ПЛЛ ФМ са меморирањм станица; УСБ ул; Улаз за слушалице; 2kc5В РМС Аудио излаз; Дрвене звучне кутије, ЕKU Аудио ефекти, ЛЕ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020