text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
27 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX VOX DW-2 DAB BLACK РАДИО
VIVAX VOX DW-2 DAB BLACK РАДИО

3.000 ден

VIVAX Audio радија се компактни DAB+ радија кои звучат многу поголемо отколку што всушност се. Внатре, тој е преполн со технологија на звучници што вообичаено ја наоѓате кај традиционалните звучниц...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
VIVAX VOX MC-650 мицро линија
VIVAX VOX MC-650 мицро линија

5.590 ден

 • Бренд: Vivax
 • Тип на производ: Преносен Bluetooth звучник
 • Vivax микро линија
 • Bluetooth поврзување
 • Конекција: FM PLL, ЦД-плеер, USB и AUX

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

MK-dan-zena-sticker-100x100 IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX VOX BS-211 bluetooth звучник
VIVAX VOX BS-211 bluetooth звучник

3.900 ден

Новиот пренослив Bluetooth звучник Vivax BS-211 доаѓа со моќност од 50 W и обезбедува длабок и моќен звук со репродукција до 6,5 часа на средно ниво на звук. Уредот се одликува со функцијата TWS, с...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

MK-dan-zena-sticker-100x100 IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник
VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник

4.690 ден

 • Бренд: Vivax
 • Тип на производ: Преносен Bluetooth звучник
 • Водоотпорен IPX 5
 • Поврзување до 2 исти уреди
 • Батерија: 8 часа

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

MK-dan-zena-sticker-100x100 IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX VOX bluetooth BS-50 BLACK звучник
VIVAX VOX bluetooth BS-50 BLACK звучник

999 ден

Новиот пренослив Bluetooth звучник BS-50 на Vivax доаѓа со моќност од 5 W и обезбедува длабок и моќен звук. Сето ова доаѓа спакувано во мал атрактивен дизајн. Уредот доаѓа со метален привезок (кара...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

MK-dan-zena-sticker-100x100 IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
VIVAX VOX BS-210 bluetooth звучник
VIVAX VOX BS-210 bluetooth звучник

3.390 ден

 • Бренд: Vivax
 • Тип на производ: Преносен Bluetooth звучник
 • Водоотпорен IPX 5
 • Поврзување до 2 исти уреди
 • Батерија: 6,5 часа

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

MK-dan-zena-sticker-100x100 IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник
VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник

3.590 ден

 • Бренд: Vivax
 • Тип на производ: Преносен Bluetooth звучник
 • Водоотпорен IPX 6
 • Поврзување до 2 исти уреди
 • Батерија: 6,5 часа

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

MK-dan-zena-sticker-100x100 IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX VOX BS-700 bluetooth звучник
VIVAX VOX BS-700 bluetooth звучник

7.290 ден

 • Бренд: Vivax
 • Тип на производ: Преносен Bluetooth звучник
 • Водоотпорен IPX 5
 • Поврзување до 2 исти уреди
 • Батерија: 5 часа

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS CABLE USB-A 2.0 -> USB-C, 1м, црвен
MS CABLE USB-A 2.0 -> USB-C, 1м, црвен

199 ден

MS CABLE USB-A 2.0->LIGHTNING, Материјал: најлонска плетенка + обвивка од алуминиумска легура Должина: 2.0 m Струја 2.4A, црвена/црна боја

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS CABLE3.5mm -> 3.5mm, 1m, сребрен
MS CABLE3.5mm -> 3.5mm, 1m, сребрен

130 ден

 • Бренд: MS
 • Тип на производ: Кабли
 • Тип на кабел: USB
 • Конектор: 3.5mm
 • Боја: Сива

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS CABLE3.5mm -> 3.5mm, 2m, сребрен
MS CABLE3.5mm -> 3.5mm, 2m, сребрен

150 ден

 • Бренд: MS
 • Тип на производ: Кабли
 • Тип на кабел: USB
 • Конектор: 3.5mm
 • Боја: Сива

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS CABLE USB-C ->LIGHTNING, 2м, бел
MS CABLE USB-C ->LIGHTNING, 2м, бел

280 ден

MS CABLE USB-C ->LIGHTNING, Материјал: TPE Должина: 2.0m, Излез: PD 20W, Конектор: Тип C за LIGHTNING, бел

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG soundbar HW-B550/EN
SAMSUNG soundbar HW-B550/EN

12.299 ден

 • Излезна моќност: 410 W
 • Тип на Subwoofer: Безжични
 • USB влез: 1 kom
 • Број HDMI: 1
 • Број на канали: 2.1.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG HW-C450/EN soundbar
SAMSUNG HW-C450/EN soundbar

12.899 ден

 • Излезна моќност: 300 W
 • Тип на Subwoofer: Безжични
 • USB влез: 1 kom
 • Број HDMI: 0
 • Број на канали: 2.1.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG HW-Q600C/EN soundbar
SAMSUNG HW-Q600C/EN soundbar

28.999 ден

 • Излезна моќност: 80 W
 • Тип на Subwoofer: Безжични
 • USB влез: 1 kom
 • Број HDMI: 1
 • Број на канали: 3.1.2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS USB C -> HDMI F adapter, 20cm, 4K/60Hz, V-HC300
MS USB C -> HDMI F adapter, 20cm, 4K/60Hz, V-HC300

455 ден

MS CABLE 3,5mm -> 3,5mm, Материјал: TPE Должина: 1,0 m, сребрен

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS USB C -> RJ45 10/100/1000, N-RC300
MS USB C -> RJ45 10/100/1000, N-RC300

690 ден

MS CABLE 3,5mm -> 3,5mm, Материјал: TPE Должина: 1,0 m, сребрен

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS Display port -> HDMI F, 2m, 4K/30Hz, V-HD3200, црна боја
MS Display port -> HDMI F, 2m, 4K/30Hz, V-HD3200, црна боја

375 ден

Кабел V-HD3200, Тип на кабел: Видео, Конектори: DP M, HDMI F, Должина: 2,0 m, Боја: црна

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS CC SATA Y Power, 20cm, C-SM300
MS CC SATA Y Power, 20cm, C-SM300

80 ден

MS CABLE 15-пински продолжен кабел SATA Power Y, должина: 0,2m

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS HDMI M -> HDMI M 1.4, 5m, V-HH3500
MS HDMI M -> HDMI M 1.4, 5m, V-HH3500

200 ден

MS CABLE HDMI1.4V кабел 30AWG, поддржува 4K*2K@30HZ/1080P, позлатени конектори, боја: црна, должина: 5m

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS CC USB CM -> HDMI 1.4, 2m 4K/30H, V-HC300
MS CC USB CM -> HDMI 1.4, 2m 4K/30H, V-HC300

485 ден

MS CABLE USB-C ->LIGHTNING, Материјал: TPE Должина: 1.0m, Излез: PD 20W ,Конектор: Тип C за LIGHTNING, бел

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS Display port -> HDMI F adapter, 20cm, 4K/30Hz, црна боја
MS Display port -> HDMI F adapter, 20cm, 4K/30Hz, црна боја

350 ден

Порта за CC дисплеј -> HDMI F адаптер, 20cm, 4K/30Hz, crni, MS

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS HDMI M -> HDMI M 2.1, 2m, V-HH7200
MS HDMI M -> HDMI M 2.1, 2m, V-HH7200

300 ден

MS CABLE HDMI2.1 кабел 30AWG, позлатени конектори, поддршка 8K@60Hz/4K@120Hz/48Gbps/eARC, боја: црна, должина: 2 m

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS HDMI M -> HDMI M 1.4, 2m, V-HH3200
MS HDMI M -> HDMI M 1.4, 2m, V-HH3200

100 ден

MS CABLE HDMI1.4V кабел 30AWG, поддржува 4K*2K@30HZ/1080P, позлатени конектори, боја: црна, должина: 2m

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
MS TUNE B300 auto mp3/fm transmitter
MS TUNE B300 auto mp3/fm transmitter

690 ден

MS TUNE B300 FM transmiter, auto MP3 Bluetooth transmitter; mpr3/wma, напојување 12-24V, audio излез, USB port, SNR: 85 dB

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

 • 1(current)
 • 2