text.skipToContent text.skipToNavigation
4 пронајдени производи
brzaisporakaMK
AXAGON WDC-S10D безжичен полнач со двојни калеми и постоље Qi 5/7.5/10W
AXAGON WDC-S10D безжичен полнач со двојни калеми и постоље Qi 5/7.5/10W
1.460 ден
Моќниот, безжичен полнач во форма на постоље AXAGON WDC-S10D ви овозможува да го полните вашиот телефон без потреба од прекинување на работата, филм или слушање на омилената музика. Со поддршка на ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.09.2021

brzaisporakaMK
AXAGON PWC-DQC авто полнач 2x QC3.0, 39W, црн
AXAGON PWC-DQC авто полнач 2x QC3.0, 39W, црн
720 ден
АXAGON PWC-DQC полначот за автомобил PWC-DQC е компатибилен со Apple iPhone, iPad, Samsung (AFC), Huawei (FCP), Honor, HTC, Xiaomi, LG, Motorola и други стандарди за брзо полнење.Извонредната вкупн...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.09.2021

brzaisporakaMK
AXAGON WDC-P10T Безжичен полнач Fast charge, Qi 5/7.5/10W
AXAGON WDC-P10T Безжичен полнач Fast charge, Qi 5/7.5/10W
980 ден
AXAGON WDC-P10T, Fast charge универзален безжичен полнач 5 - 9V / max. 2A (QC3.0); 5 / 7.5 / 10W USB type A-M, подвижен кабел, должина 1м

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.09.2021

brzaisporakaMK
AXAGON Авто полнач 2xUSB 5V/2.4A, 24W, QC1.0, Black, AXA
AXAGON Авто полнач 2xUSB 5V/2.4A, 24W, QC1.0, Black, AXA
420 ден
AXAGON USB полначот PWC-5V5 со два излеза за полнење на повеќето мобилни уреди е компатибилен со стандардите за полнење на телефони и таблети Андроид од Apple iPhone, iPad, iPod и Android. Вкупната...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.09.2021