text.skipToContent text.skipToNavigation

Apple 20W USB-C Power Adapter полначID EK000483987

Apple 20W USB-C Power Adapter полначID: EK000483987

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.999 ден

Цена
1.599 ден

Apple 20W USB-C Power Adapter mhje3zm/a) Моќност: 20W Тип на производ: Полнач Бренд: Apple  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Apple 20W USB-C адаптер за напојување нуди брзо, ефикасно полнење дома, во канцеларија или во движење. Иако адаптерот за напојување е компатибилен со кој било уред со вклучен USB-C, Apple препорачува спарување со iPad Pro и iPad Air за оптимални перформанси на полнење. Можете исто така да го спарите со iPhone 8 или понова верзија за да ја искористите функцијата за брзо полнење.

Кабелот за полнење се продава одделно.

Тип на производ Дополнителна опрема
Бренд Apple
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!