text.skipToContent text.skipToNavigation

Apple Lightning to 3.5mm Headphone Jack AdapterID EK000483949

Apple Lightning to 3.5mm Headphone Jack AdapterID: EK000483949

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
890 ден

Apple Lightning to 3.5mm Headphone Jack Adapter За уреди што користат аудио приклучок од 3,5 мм со вашите Lightning уреди Работи со сите уреди што имаат Lightning конектор Поддржуваат iOS 10 или понова верзија, вклучувајќи iPod touch, iPad и iPhone  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 16.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Овој адаптер ви овозможува да поврзете уреди што користат аудио приклучок од 3,5 мм со вашите Lightning уреди.

Работи со сите уреди што имаат Lightning конектор и поддржуваат iOS 10 или понова верзија, вклучувајќи iPod touch, iPad и iPhone.

Тип на производ Дополнителна опрема
Бренд Apple
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!