text.skipToContent text.skipToNavigation

Apple USB-C to Lightning кабел (1 m)ID EK000483991

Apple USB-C to Lightning кабел (1 m)ID: EK000483991

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.190 ден

Цена
1.499 ден

Apple USB-C to Lightning кабел Должина на кабелот: 1 метар Компатибилен со: 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W или 96W Бренд: Apple  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Поврзете го вашиот iPhone, iPad или iPod со Lightning конектор со вашиот Mac со овозможен USB-C или Thunderbolt 3 (USB-C) за синхронизација и полнење или со iPad со овозможен USB-C за полнење.

Овој кабел може да го користите и со вашиот Apple 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W или 96W USB‑C адаптер за напојување за да го полните вашиот iOS уред, па дури и да ја искористите одликата за брзо полнење на одредени модели на iPhone и iPad.

Тип на производ Дополнителна опрема
Бренд Apple
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!