text.skipToContent text.skipToNavigation

SMART KIDS WATCH Zoom, паметен часовник розева бојаIDEK000078652

2.999 ден
Цена
1.990 ден
SMART KIDS WATCH Zoom, паметен часовник сина боја со тачскрин во боја и многу корисни и сигурносни функции. Овој паметен часовник се грижи за сигурноста на децата, а преку иновативните функции на V...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

SMART KIDS WATCH Zoom, паметен часовник сина боја со тачскрин во боја и многу корисни и сигурносни функции. Овој паметен часовник се грижи за сигурноста на децата, а преку иновативните функции на VIVAX се секогаш поврзани со своите родители. Часовникот првенствено ја прати локацијата на детето, има опција за разговори, праќање гласовни и текстуални пораки и многу други функции кои се користат на интересен начин. Часовникот е лесен, во весели бои, ергономски облик и многу попрактичен од паметен телефон, особено за помали деца. Се одликува со екран на допир и со многу корисни и сигурносни функции. Се управува со помош на бесплатната мобилна апликација SeTracker App. За повици, пораки и поврзување со мобилни уреди се користи SIM картица со компатибилна GSM мрежа. Достапен е во розова и тиркизно сина боја.