text.skipToContent text.skipToNavigation

Apple iPhone 11 64GB, White смартфонID EK000483979

Apple iPhone 11 64GB, White смартфонID: EK000483979

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

35.999 ден

Цена
34.990 ден

* 6,1" Liquid Retina LCD HD екран * Процесор Apple A13 Bionic * 12MP главна камера  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Apple iPhone 11Apple iPhone повторно ги пробива сите граници и iPhone 11 доаѓа со:

  • 6,1” LCD екран Liquid Retina HD
  • Две 12 MP камери - ultrа wide и wide
  • Face ID препознавање со TrueDepth камера
  • Чип A13 Bionic си Neural Engine
  • IP68 отпроност на вода и прашина
  • Поддржува безжично и брзо полнење
Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Apple
Боја Бела
Гаранција 1 год.
Големина на екран 6.1 "
Тип на екран Liquid Retina IPS LCD | 625 Nita | 828 x 1792 pixels | Scratch-resistant glass
Интерна меморија 64 GB
Проширлива меморија Ne
RAM Меморија 4 GB
Задна камера 12 + 12 MP
Предна камера 12 MP
тип на процесор Apple A13 Bionic (7 nm+)
Kапацитет на батерија 3110 mAh
SIM Single
Тип на оперативен систем iOS 13
Оперативен систем iOS
Висина 150.9 mm
Ширина 75.7 mm
Длабочина 8.3 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!