text.skipToContent text.skipToNavigation
Energizer E241S + USB 8GB смартфонIDEK000229058
Нашата најниска цена
2.999,00 ден
MOB Energizer P550S BK, 5.5", LCD capacitive IPS, HD (720 x 1280), Quad-Core, Интерна Меморија 16GB, RAM 2GB, Задна Камера 13MP, Предна Камера 5MP, Батерија 5000 mAh, E241S

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

MOB Energizer P550S BK, 5.5", LCD capacitive IPS, HD (720 x 1280), Quad-Core, Интерна Меморија 16GB, RAM 2GB, Задна Камера 13MP, Предна Камера 5MP, Батерија 5000 mAh, E241S