text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG Galaxy A32 6.4", 4/128GB, 64+8+5+5/20MP, 5000mAh (SM-A325FZBGEUC) Blue Dual SIM смартфонID EK000454639

SAMSUNG Galaxy A32 6.4", 4/128GB, 64+8+5+5/20MP, 5000mAh (SM-A325FZBGEUC) Blue Dual SIM смартфонID: EK000454639

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

18.999 ден

Цена
14.590 ден

* 6,4" FHD+ Super AMOLED 90Hz екран * Четири AI камера, 64 MP главна камера * Голема батерија од 5000mAh  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Бренд Samsung
Боја Сина
Гаранција 2 год.
големина на екран 6.4 "
тип на екран (1080x2400) 90Hz
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија да, microSD
RAM Меморија 4 GB
задна камера 4 камери -64 MP, f/1.8, 26mm PDAF, OIS + 8 MP, f/2.2, 123 степени + 5 MP, f/2.4 + 5 MP, f/2.4
предна камера 20 MP
тип на процесор Mediatek Helio G80
капацитет на батерија 5000 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 11
Оперативен систем Android
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!