text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy A04S 6.5", 32/3GB, 50+2+2/5MP, 5000mAh (SM-A047FZKUEUC) Black смартфонID EK000574537

Samsung Galaxy A04S 6.5", 32/3GB, 50+2+2/5MP, 5000mAh (SM-A047FZKUEUC) Black смартфонID: EK000574537

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

10.699 ден

Цена
6.499 ден

Седмична акција!

* 6,5" HD 90Hz екран, * 50 MP главна камера, * 5.000 mAh голема батерија, со 15W брзо полнење  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6,5" HD 90Hz екран,

* 50 MP главна камера,

* 5.000 mAh голема батерија, со 15W брзо полнење


Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.5 "
Тип на екран PLS LCD, 90Hz, 720 x 1600
Интерна меморија 32 GB
Проширлива меморија Da
RAM Меморија 3 GB
Задна камера 48 + 12 + 12 MP
Предна камера 12 MP
тип на процесор Exynos 850 (8nm), Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A55 & 4x2.0 GHz Cortex-A55)
Kапацитет на батерија 5000 mAh
SIM Dual
Тип на оперативен систем Android 12
Оперативен систем Android 12.0
Останато Senzor otiska prstiju, 15W brzo punjenje baterije, NFC, 3.5mm jack
Висина 164.7 mm
Ширина 76.7 mm
Длабочина 9.1 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!