text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy A05s 4+64GB (SM-A057GZKUEUC) BlackID EK000581403

Samsung Galaxy A05s 4+64GB (SM-A057GZKUEUC) BlackID: EK000581403

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

8.999 ден

Цена
7.999 ден

* 6,7-inčni FHD+ екран * Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) процесор * Главна камера од 50 MP &nbs...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6,7-inčni FHD+ екран

* Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) процесор

* Главна камера од 50 MP

 

Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.7 "
Тип на екран PLS LCD, 90Hz
Интерна меморија 64 GB
Проширлива меморија Da
RAM Меморија 4 GB
Задна камера 50 + 2 + 2 MP
Предна камера 13 MP
тип на процесор Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm)
Kапацитет на батерија 5000 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 13
Оперативен систем Android 13
Останато 25 W брзо полнење на батеријата,поради намалување на загадувањето на околината Samsung во пакетот ги има тргнато USB адаптерот за полнење и слушалките, додека USB-C е во пакетот.
Висина 168 mm
Ширина 77.8 mm
Длабочина 8.8 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!