text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy A14 4GB/128GB SM-A145RZKVEUC) Black смартфонID EK000574543

Samsung Galaxy A14 4GB/128GB SM-A145RZKVEUC) Black смартфонID: EK000574543

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
12.899 ден

* 6,6" Full HD+ екран, * Три камери, 50MP главна * 5.000 mAh голема батерија  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6,6" Full HD+ екран,

* Три камери, 50MP главна

* 5.000 mAh голема батерија


Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.6 "
Тип на екран PLS LCD, 1080 x 2408
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија Da
RAM Меморија 4 GB
Задна камера 48 + 12 + 12 MP
Предна камера 12 MP
тип на процесор Mediatek MT6769 Helio G80 (12 nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55)
Kапацитет на батерија 5000 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 13
Оперативен систем Android 13
Останато NFC, 15W brzo punjenje baterije, senzor otiska prstiju (bočno postavljen), akcelerator, kompas, zbog smanjenja zagađivanja okoliša Samsung je iz paketa uklonio USB adapter za napajanje i slušalice, kabel USB-C je u paketu
Висина 167.7 mm
Ширина 78 mm
Длабочина 9.1 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!