text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy A34 5G 6+128GB (SM-A346BZKAEUC) Black смартфонID EK000574538

Samsung Galaxy A34 5G 6+128GB (SM-A346BZKAEUC) Black смартфонID: EK000574538

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

23.499 ден

Цена
14.999 ден

* 6,6" FHD+ Super AMOLED 120Hz екран, 5G процесор * Три AI камери, 48 MP главна камера * IP67 отпроност на вода  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6,6" FHD+ Super AMOLED 120Hz екран, 5G процесор

* Три AI камери, 48 MP главна камера

* IP67 отпроност на вода


Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.6 "
Тип на екран Super AMOLED, 120Hz, 1080 x 2340
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија Da
RAM Меморија 6 GB
Задна камера 48 + 12 + 12 MP
Предна камера 12 MP
тип на процесор Mediatek MT6877V Dimensity 1080 (6 nm), Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
Kапацитет на батерија 5000 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 13
Оперативен систем Android 13
Останато IP67 otpornost na vodu, NFC, 25W brzo punjenje baterije, senzor otiska prstiju, zbog smanjenja zagađivanja okoliša Samsung je iz paketa uklonio USB adapter za napajanje i slušalice, kabel USB-C je u paketu
Висина 161.3 mm
Ширина 78.1 mm
Длабочина 8.2 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!