text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 6,8" 120Hz FHD+, 128GB/12GB, Android 11 Silver смартфонID EK000397843

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 6,8" 120Hz FHD+, 128GB/12GB, Android 11 Silver смартфонID: EK000397843

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

79.999 ден

Цена
61.890 ден

* 6,8" 1440 x 3200p AMOLED 2X FHD+ 120Hz екран * Четири AI камера, 108 MP главна камера * Exynos 2100 Octa-core процесор  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G смартфон
  • Четири задни камери: 108 MP, 10MP, 10MP, 12MP
  • Екран:6,8" 1440 x 3200pix AMOLED 2X FHD+ 120Hz
  • CPU: Exynos 2100
  • Меморија:128GB/12GB
  • Android 11.
тип на производ Стандардни мобилни телефони
Бренд Samsung
Боја Сива
Гаранција 2 год.
големина на екран 6.8 "
тип на екран 1440 x 3200 piksela FHD+ Dynamic AMOLED x2 Infinity-O, 20x9 екран, Gorilla Glass Victus, HDR10+, Always-on, 120Hz
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија да microSD картица
RAM Меморија 12 GB
задна камера Четири камери -108 MP 2.gen, PDAF, Laser AF, OIS + 10 MP, f/4.9 240mm, dual pixel PDAF, OIS, 10x оптички зум + 10 MP, f/2.4, 70mm dual pixel PDAF, OIS, 3x оптички зум + 12 MP, f/2.2 dual pixel PDAF, ултраширока, Super steady video
предна камера 40 MP, f/2.2 Dual Pixel PDAF
тип на процесор Exynos 2100 Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-X1 & 3x2.80 GHz Cortex-A78 & 4x2.2 GHz Cortex-A55)
капацитет на батерија 5000 mAh
Тип на оперативен систем Android 11
Оперативен систем Android
Останато Type-C, ултрасоничен сензор за отисок на прст, NFC, 25W брзо полнење на батеријата.
Висина 165.1 mm
Ширина 75.6 mm
Длабочина 8.9 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!