text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy S23 8GB/128GB 5G (SM-S911BZKDEUC) Black смартфонID EK000574551

Samsung Galaxy S23 8GB/128GB 5G (SM-S911BZKDEUC) Black смартфонID: EK000574551

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

56.999 ден

Цена
44.999 ден

Седмична акција!

* 6,1" Dynamic AMOLED 2X FHD+ 120Hz екран, * Snapdragon 8 Gen2 процесор, * 50 MP главна камера <...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6,1" Dynamic AMOLED 2X FHD+ 120Hz екран,

* Snapdragon 8 Gen2 процесор,

* 50 MP главна камера


Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.1 "
Тип на екран AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1080 x 2340, Gorilla Glass Victus 2
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија нема
RAM Меморија 8 GB
Задна камера 48 + 12 + 12 MP
Предна камера 12 MP
тип на процесор Qualcomm SM8550 Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm), Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510)
Kапацитет на батерија 3900 mAh
SIM Dual
Тип на оперативен систем Android 13
Оперативен систем Android 13
Останато IP68 otpornost, GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, NFC, senzor otiska prstiju, 25W brzo punjenje baterije, zbog smanjenja zagađivanja okoliša Samsung je iz paketa uklonio USB adapter za napajanje i slušalice, kabel USB-C je u paketu
Висина 146.3 mm
Ширина 70.9 mm
Длабочина 7.6 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!