text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12+512GB (SM-S928BZYHEUC) Titanium YellowID EK000581404

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12+512GB (SM-S928BZYHEUC) Titanium YellowID: EK000581404

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

94.499 ден

Цена
92.499 ден

* 6,8" Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ екран * Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) процесор * Четири камери, главна 20...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6,8" Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ екран

* Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) процесор

* Четири камери, главна 200MP

 

Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Samsung
Боја Жолта
Гаранција 2 год.
AI mobiteli Да
Големина на екран 6.8 "
Тип на екран Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits
Интерна меморија 512 GB
Проширлива меморија нема
RAM Меморија 12 GB
Задна камера 200 + 50 + 10 + 12 MP
Предна камера 12 MP
тип на процесор Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm)
Kапацитет на батерија 5000 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 14, One UI 6.1
Оперативен систем Android 14, One UI 6.1
Останато IP68 отпроност на прашина и вода, Corning Gorilla Glass Victus 3, 25 W брзо полнење на батеријата,поради намалување на загадувањето на околината Samsung во пакетот ги има тргнато USB адаптерот за полнење и слушалките, додека USB-C е во пакетот.
Висина 162.3 mm
Ширина 79 mm
Длабочина 8.6 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!