text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G (SM-F731BLGGEUC), 6.7", 8/256GB, 12+12/10MP, 3700 mAh, Mint смартфонID EK000574542

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G (SM-F731BLGGEUC), 6.7", 8/256GB, 12+12/10MP, 3700 mAh, Mint смартфонID: EK000574542

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

71.999 ден

Цена
62.999 ден

* Preklopni 6.7" Dynamic AMOLED 2X, HDR10+ екран * Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) процесор * 25W брзо полнење на батеријата <...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 12.03.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* Екран на преклопување 6.7" Dynamic AMOLED 2X, HDR10+ екран

* Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) процесор

* 25W брзо полнење на батеријата


Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Samsung
Боја Зелена
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.7 "
Тип на екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1080 x 2640
Интерна меморија 256 GB
Проширлива меморија нема
RAM Меморија 8 GB
Задна камера 48 + 12 + 12 MP
Предна камера 12 MP
тип на процесор Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)
Kапацитет на батерија 3700 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 13
Оперативен систем Android 13
Останато NFC, senzor otiska prstiju, 25W brzo punjenje baterije, IPX8 vodootpornost, zbog smanjenja zagađivanja okoliša Samsung je iz paketa uklonio USB adapter za napajanje i slušalice, kabel USB-C je u paketu
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!