text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX SMART Fly 5 Deep Black смартфонIDEK000211970
8.690  ден
Цена
7.999  ден
Fly 5 Deep Black, 6,27", HD+ IPS, FULL LAMINATION, 720*1520, Octa-Core, Interna memorija 64GB, RAM 4GB, Android 9.0, 3G,4G (LTE),2G, Stražnja kamera 13 Mp+VGA, Prednja kamera 8 Mp, 3800 mAh

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.02.2020

Fly 5 Deep Black, 6,27", HD+ IPS, FULL LAMINATION, 720*1520, Octa-Core, Interna memorija 64GB, RAM 4GB, Android 9.0, 3G,4G (LTE),2G, Stražnja kamera 13 Mp+VGA, Prednja kamera 8 Mp, 3800 mAh

 

 

големина на екран 6  "
RAM Меморија 4  GB
Интерна меморија 64  GB
тип на процесор Unisoc SC9863 (28nm), Octa-core(4x Cortex-A55 at up to 1.6 GHz, 4x Cortex-A55 at up to 1.2 GHz) 
SIM Dual 
Оперативен систем Android 
Тип на оперативен систем Android 9.0 (Pie) 
Гаранција 2 год. 
Боја Црна 
Бренд Vivax 
Тип на производ Смартфон телефони