text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi 13 Lite 5G 8GB/256GB, Black, смартфонID EK000546929

Xiaomi 13 Lite 5G 8GB/256GB, Black, смартфонID: EK000546929

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
29.999 ден

* 6,55" FHD+ OLED, Dolby Vision, HDR10+, 120Hz екран, * Snapdragon 7 Gen 1 5G процесор * 64MP главна камера, 55W брзо полнење на бате...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6,55" FHD+ OLED, Dolby Vision, HDR10+, 120Hz екран,

* Snapdragon 7 Gen 1 5G процесор

* 64MP главна камера, 55W брзо полнење на батеријата

Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Xiaomi
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.55 "
Тип на екран OLED, 1080 x 2400, 120 Hz
Интерна меморија 256 GB
Проширлива меморија нема
RAM Меморија 8 GB
Задна камера 108 MP, f/1.8 + 8 MP, f/2.2 + 5 MP, f/2.4
Предна камера 32 MP
тип на процесор Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1 (4 nm)
Kапацитет на батерија 4500 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 12
Оперативен систем Android
Висина 158.3 mm
Ширина 71.5 mm
Длабочина 7 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!