text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi POCO X3 NFC 6GB/128GB Син смартфонIDEK000373476

Xiaomi POCO X3 NFC 6GB/128GB Син смартфонID:EK000373476

Цена
15.499 ден
Xiaomi POCO X3 NFC Син смартфон, 6,67" FHD+ 120Hz, 6GB/128GB, 64MP главна камера, Android 10.0 (Q).  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.10.2021

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • 6,67"големина на екран/li>
  • 64 MP главна камера
  • Snapdragon 732G (8 nm) процесор
  • 120Hz FHD+ екран Gorilla Glass 5
  • Гаранција 1 годинa
Тип на производ Стандардни мобилни телефони
Бренд Xiaomi
Боја Сина
Гаранција 1 год.
големина на екран 6.67 "
тип на екран 1080 x 2400
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија да microSD картица
RAM Меморија 6 GB
задна камера 64
предна камера 20
тип на процесор Snapdragon
Тип на оперативен систем Android 10.0 (Q)
Оперативен систем Android
Останато 33W brzo punenje
Висина 165.3 mm
Ширина 76.8 mm
Длабочина 9.4 mm