text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi Redmi Note 11 4GB/128GB Star Blue смартфонID EK000498595

Xiaomi Redmi Note 11 4GB/128GB Star Blue смартфонID: EK000498595

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

За среќен 8ми Март попусти до 63%. Акцијата трае до 10.03.2024г.. Погледни ја понудата овде.

Цена
17.863 ден

* 6.43" AMOLED + 90Hz екран * 50 MP главна камера, 33W брзо полнење на батеријата * Snapdragon 680 процесор  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 08.03.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6.43" AMOLED + 90Hz екран

* 50 MP главна камера, 33W брзо полнење на батеријата

* Snapdragon 680 процесор

Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Xiaomi
Боја Светло сина
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.43 "
Тип на екран AMOLED | 90Hz | 700 - 1000 nita | 1080 x 2400 pixels | Corning Gorilla Glass 3
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија да, microSD
RAM Меморија 4 GB
Задна камера 48 + 12 + 12 MP
Предна камера 12 MP
тип на процесор Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm)
Kапацитет на батерија 5000 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 11
Оперативен систем Android
Висина 159.9 mm
Ширина 73.9 mm
Длабочина 8.1 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!