text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi Redmi Note 9 4GB/128GB Carbon Gray смартфонIDEK000373475

Xiaomi Redmi Note 9 4GB/128GB Carbon Gray смартфонID:EK000373475

Со секој смартфон подаруваме гратис безжични слушалки!
Потребно е заедно со смартфонот да ги додадете и слушалките на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.10 или додека има залиха.

11.499 ден
Цена
9.590 ден
Xiaomi Redmi Note 9 Sivler смартфон, 6,53" FHD+, 4GB/128GB, 48MP главна камера, Android 10.0 (Q).  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 28.10.2021

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • 6,53" Full HD+ големина на екран/li>
  • AI главна камера 48MP
  • Mediatek Helio G85 процесор
  • 18W брзо полнење
  • Гаранција 1 годинa

Тип на производ Стандардни мобилни телефони
Бренд Xiaomi
Боја Сива
Гаранција 1 год.
големина на екран 6.53 "
тип на екран 1080x2340
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија да microSD картица
RAM Меморија 4 GB
задна камера 48
предна камера 13 MP, f/2.2
тип на процесор MediaTek
Тип на оперативен систем Android 10.0 (Q)
Оперативен систем Android
Останато brzo punenje 18W
Висина 162.3 mm
Ширина 77.2 mm
Длабочина 8.9 mm