text.skipToContent text.skipToNavigation

ACER X1123HP DLP, XGA, 4000ANSI проекторID EK000415904

ACER X1123HP DLP, XGA, 4000ANSI проекторID: EK000415904

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

30.999 ден

Цена
18.990 ден

Вид: DLP Природна резолуција: 800x600 Макс. поддржана резолуцја: 1920x1200 Wireless: ДА, со адаптер Дијагонала: 58 cm – 762 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.03.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

X1123HP, DLP, Резолуција 800x600, Светлина (AL) 4000, Контраст 20.000:1, Трајност на лампа (Normal) (h) 5000, Трајност на лампа (Eco) (h) 10.000, Wireless има, со адаптер, Формат на слика 16:9,4:3, Конектори HDMIx1, D-sub x1, USB x1

Основни карактеристики:
Вид: DLP
Природна резолуција: 800x600
Макс. поддржана резолуцја: 1920x1200
Светлина (AL): 4000
Контраст: 20000:1
Моќност на лампа (W): 210
Трајност на лампа (Normal) (h): 5000
Трајност на лампа (Eco) (h): 10.000
Wireless: ДА, со адаптер

Останати карактеристики:
Големина на слика (Дијагонала): 23" ~ 300" (58 cm – 762 cm)
Сооднос проекција: 1.96 ~ 2.15 (50" @ 2 m)
Оптија: F = 2.56 ~ 2.68
f = 22.0 mm ~ 24.1 mm,
Manual Zoom and Manual Focus
Формат на слика: 16:9
Звучници [W]: 1x3
Бучавост при работа [dB]: 33
Конектори: HDMIx1
Поддржани формати: EDTV

Бренд Acer
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!