text.skipToContent text.skipToNavigation

BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проекторID EK000386986

BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проекторID: EK000386986

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

30.999 ден

Цена
23.990 ден

BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор Резолуција: HD 1024x768p Светлина: 4.000 лумени Контраст: 20.000:1 Век на траење на лампа: 15.000 часа Бренд: Benq  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 13.12.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Без разлика дали треба да одржите бизнис презентација или само сакате да го гледате вашиот омилен филм на големо платно овој проектор BENQ MX560 е совршен избор за вас. BENQ MX560 проектор со систем DLP Single 0.55" XGA, резолуција: 1024 x 768 pixels, контраст: 20000:1, 4000 NASI Lumnes, дисплеј : 30 Bits (1,07 billion colors), Native 4:3 (5 aspect ratio selectable) , Лампа нормална работа до 6,000 часа, Економска работа 10,000 часа, SmartEco 10,000 часа, LampSave: 15,000 часа, поддржува резолуција: VGA(640 x 480) до WUXGA_RB(1920 x 1200), звучник 10W, останати карактеристики: 1D Auto Keystone, High Brightness, Spreadsheet mode, Bright Mode, Presentation Mode, Infographic Mode, Video Mode, Srgb Mode. Гаранција 2 години.

Бренд BenQ
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!