text.skipToContent text.skipToNavigation
4 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
30.999 ден

21.990 ден

  • BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
  • Резолуција: HD 1024x768p
  • Светлина: 4.000 лумени
  • Контраст: 20.000:1
  • Век на траење на лампа: 15.000 часа
  • Бренд: Benq

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Acer X128HP DLP MR.JR811.00Y проектор
Acer X128HP DLP MR.JR811.00Y проектор

26.999 ден

Проекторите од серијата Acer Essential се проектори со најдобра вредност, идеални за секојдневна употреба, на работа или дома. Направете ги вашите презентации попривлечни, а забавата повозбудлив...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Master5pMKNOkautSLIKA IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
EPSON CO-FH01 FHD 3000AL проектор
EPSON CO-FH01 FHD 3000AL проектор

31.900 ден

Master Card 5% попуст!

Поголемо е подобро

Потопете се во вашите омилени филмови и игри со овој проектор со Full HD 1080p, кој е способен да создаде импресивен дисплеј од 391 инчи. Оживу...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

Master5pMKNOkautSLIKA IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
EPSON CO-W01 WXGA 3000AL проектор
EPSON CO-W01 WXGA 3000AL проектор

28.690 ден

Master Card 5% попуст!

Создадете искуство со голем екран со овој висококвалитетен, издржлив и флексибилен проектор за дома и канцеларија, со WXGA резолуција. Ова е проектор во кој може да ужива целото семејство: од гледа...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024