text.skipToContent text.skipToNavigation
ВИВАKC ИМАГО ТВ-2161 ПФСВиваkc ТВ-2161 ПФСIDEK000003039
Цена
0  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

ВИВАKC ИМАГО ТВ-2161ПФС, , Дијагонала 21" / 55 цм, Подржани формати: ПАЛ, СЕЦАМ, Останато. далечински управувач, стерео лоок, телетеkcт, тимер, Приклучоци: Цинцх, СЦАРТ + подарок СЦАРТ кабел