text.skipToContent text.skipToNavigation

ВИВАKC ИМАГО ТВ-2161 ПФСВиваkc ТВ-2161 ПФСID EK000005058

ВИВАKC ИМАГО ТВ-2161 ПФСВиваkc ТВ-2161 ПФСID: EK000005058

Цена
0 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ВИВАKC ИМАГО ТВ-2161ПФС, , Дијагонала 21" / 55 цм, Подржани формати: ПАЛ, СЕЦАМ, Останато. далечински управувач, стерео лоок, телетеkcт, тимер, Приклучоци: Цинцх,СЦАРТ