text.skipToContent text.skipToNavigation
Виваkc ТВ-2109IDEK000003635
Цена
0  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

ВИВАKC ИМАГО ТВ-2109, Дијагонала 21" / 55 цм, Подржани формати ПАЛ,СЕЦАМ, Останато: далечински управувач, стерео лоок, телетеkcт, тимер, Приклучоци: Цинцх,СЦАРТ