text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS PTA509, активни 3D очилаID9134540
Цена
1.399  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

PHILIPS PTA509, активни технологија на 3D очила и компатибилност со Dual Gaming Mode