text.skipToContent text.skipToNavigation

LG LED 50UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV,телевизорID EK000480307

LG LED 50UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV,телевизорID: EK000480307

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
30.999 ден

LG LED 50UQ75003LF телевизор Дијагонала: 50" / 127cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • LG LED 50UQ75003LF, телевизор
 • 50"(127cm) 4k UHD SMART LED TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • α5 Gen5 AI Processor
 • AI Brightness Control
 • 4K Upscaling
 • FILMMAKER MODE
 • Active HDR
 • ALLM / HGiG
 • HDMI 2.0
 • WiFi 5
 • 2.0 Ch. / 20W
 • AI Sound
 • Bluetooth Surround Ready*
 • AI Acoustic Tuning*
 • Clear Voice Pro
 • Sound Share
 • TV Sound Mode Share
 • e-ARC (HDMI 2)
 • LG ThinQ AI
 • Google Assistant
 • Amazon Alexa & Alexa lite (Built in)
 • Airplay2 & Homekit
 • Home Dashboard
 • Sports Alert
 • Intelligent Voice Recognition
 • AI Recommendation
 • Magic Remote
 • Game Optimizer
 • Magic Explorer
 • 3 x HDMI,1 x USB, eARC (HDMI 2), CI Slot, Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Црна
Гаранција 2 год.
освежување на слики [Hz] 50 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем WebOS
вграден WiFI Да
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 50"/127 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!