text.skipToContent text.skipToNavigation

LG OLED 65 B23 LA 4K UHD Smart TV, 65" (165cm), α7 4K Gen5 AI, WiFi телевизорID EK000480938

LG OLED 65 B23 LA 4K UHD Smart TV, 65" (165cm), α7 4K Gen5 AI, WiFi телевизорID: EK000480938

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
138.999 ден

LG OLED 65 B23 LA телевизор Дијагонала: 65" / 165 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: OLED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • LG OLED 65 B23 LA телевизор
 • 65"(165.1cm) 4K UHD OLED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • α7 Gen5 AI 4К процесор
 • Perfect Black (Infinite Contrast)
 • Picture Mastering Index:120Hz
 • 100% Color Fidelity
 • 100% Color Volume
 • Eye Comfort Display
 • AI Picture Pro
 • AI Genre Selection(SDR/HDR/Dolby HDR)
 • AI Brightness Control
 • AI Upscaling
 • Dolby Vision IQ / FILMMAKER MODE
 • Cinema HDR / HFR
 • G-SYNC / AMD FreeSync Premium /
 • VRR / ALLM / HGiG
 • HDMI 2.1
 • WiFi 5
 • 2.2 Ch. / 20W
 • Dolby Atmos
 • AI Sound Pro
 • Bluetooth Surround Ready
 • AI Acoustic Tuning
 • WiSA Speakers*
 • Clear Voice Pro
 • Sound Share*
 • TV Sound Mode Share
 • e-ARC (HDMI 3)
 • LG ThinQ AI
 • Google Assistant
 • Amazon Alexa & Alexa lite
 • Airplay2 & Homekit
 • Home Dashboard
 • Sports Alert
 • Hands-free Voice Control
 • Intelligent Voice Recognition
 • AI Recommendation
 • Magic Remote
 • Game Optimizer
 • Magic Explorer
 • 4 x HDMI,2xUSB,LAN,eARC, CI Slot, Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Црна
Гаранција 2 год.
освежување на слики [Hz] 120 Hz
Оперативен систем WebOS
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија OLED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 65"/165 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!