text.skipToContent text.skipToNavigation

LG OLED 65 G23LA, 4K UHD Smart TV, 65" (165cm), α9 Gen5 AI 4K, Wifi телевизорID EK000480937

LG OLED 65 G23LA, 4K UHD Smart TV, 65" (165cm), α9 Gen5 AI 4K, Wifi телевизорID: EK000480937

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

165.999 ден

Цена
153.999 ден

LG OLED 65 G23LA телевизор Дијагонала: 65" / 165cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: OLED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.02.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • LG OLED 65 G23LA телевизор
 • 65"(1651.cm) 4K UHD OLED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • α9 Gen5 AI 4K процесор
 • Perfect Black (Infinite Contrast)
 • Picture Mastering Index:120Hz
 • 100% Color Fidelity
 • 100% Color Volume
 • Eye Comfort Display
 • AI Picture Pro
 • AI Genre Selection(SDR/HDR/Dolby HDR)
 • AI Brightness Control
 • AI Upscaling
 • Dolby Vision IQ / FILMMAKER MODE
 • Cinema HDR / HFR
 • G-SYNC / AMD FreeSync Premium /
 • VRR / ALLM / HGiG
 • HDMI 2.1
 • WiFi 6
 • 4.2 Ch. / 60W
 • Dolby Atmos
 • AI Sound Pro
 • Bluetooth Surround Ready
 • AI Acoustic Tuning
 • WiSA Speakers*
 • Clear Voice Pro
 • Sound Share*
 • TV Sound Mode Share
 • e-ARC (HDMI 2)
 • LG ThinQ AI
 • Google Assistant
 • Amazon Alexa & Alexa lite
 • Airplay2 & Homekit
 • Home Dashboard
 • Sports Alert
 • Hands-free Voice Control
 • Intelligent Voice Recognition
 • AI Recommendation
 • Magic Remote
 • Game Optimizer
 • Magic Explorer
 • 4 x HDMI,3xUSB,LAN,eARC, CI Slot, Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Црна
Гаранција 2 год.
освежување на слики [Hz] 120 Hz
Оперативен систем WebOS
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија OLED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 65"/165 cm