text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG LED UE55AU8072 UXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 2200Hz, WiFi телевизорID EK000418317

SAMSUNG LED UE55AU8072 UXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 2200Hz, WiFi телевизорID: EK000418317

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

48.999 ден

Цена
35.890 ден

SAMSUNG LED UE55AU8072 UXXH 4K UHD Smart TV, 2200Hz, WiFi телевизор Дијагонала: 55" / 140 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.04.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Карактеристики на производот:

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 55″/140cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Crystal processor 4K
 • 2200 PQI
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+, HLG
 • Dolby Digital Plus, Q-Symphony
 • Bixby, Multi voice асистент, Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка, Filmmaker
 • режим
 • Приклучоци: HDMIx3, USBx2, LAN, дигитален аудио излез, RF влез, CI, Anynet+ (HDMI-CEC)
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години
тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 55"/140 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!