text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG LED UE55AU9072 UXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 2800Hz, WiFi телевизорID EK000425612

SAMSUNG LED UE55AU9072 UXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 2800Hz, WiFi телевизорID: EK000425612

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
39.999 ден

SAMSUNG LED UE55AU9072 UXXH 4K UHD Smart TV, 2800Hz, WiFi телевизор Дијагонала: 55" / 140 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Tizen
вграден WiFI Да
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 55"/140 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!