text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG QE65Q80BATXXH, 65" (165cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolution телевизорID EK000472751

SAMSUNG QE65Q80BATXXH, 65" (165cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolution телевизорID: EK000472751

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
79.999 ден

SAMSUNG QLED QE65Q80BATXXH, UltraHD QLED Smart TV, Resolution телевизор Дијагонала: 65" / 165 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: QLED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Сива
Оперативен систем Tizen
постоље Да
вграден WiFI Да
Тип на ТВ SMART
технологија QLED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 65"/165 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!