text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG QLED QE55Q60 AATXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 3100Hz, Wifii телевизорID EK000429162

SAMSUNG QLED QE55Q60 AATXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 3100Hz, Wifii телевизорID: EK000429162

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

55.999 ден

Цена
40.990 ден

SAMSUNG QLED QE55Q60 AATXXH 4K UHD Smart TV, телевизор Дијагонала: 55" / 140 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: QLED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Тежина 15.5 kg
USB 2.0 2 kom
тип на екран QLED
Bluetooth Да
освежување на слики [Hz] 3100 Hz
Оперативен систем Tizen
постоље Да
вграден WiFI Да
VESA стандард 200 x 100
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија QLED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
HDR HDR10+
HDMI 2.1 3 kom
дијагонала 55"/140 cm
дигитален излез Да
далечински управувач SMART
CI+ Да
Alexa Да
Bixby Да
аудио влез Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!