text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG UE50CU7172UXXH, 50" (127cm) 4К UHD Smart TVID EK000549459

SAMSUNG UE50CU7172UXXH, 50" (127cm) 4К UHD Smart TVID: EK000549459

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
36.999 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Тежина 15.5 kg
USB 2.0 1 kom
тип на екран LED
Bluetooth Да
освежување на слики [Hz] 50 Hz
Оперативен систем Tizen
постоље Да
вграден WiFI Да
VESA стандард 200 x 200
TV tuner DVB-T2/T/C/S2/S
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
HDR HDR10+
HDMI 2.1 3 kom
дијагонала 50"/127 cm
дигитален излез Да
далечински управувач Стандард
Alexa Да
Bixby Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!