text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
DUScategoryMK Master5pMKNOkautSLIKA IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAMSUNG LED TV UE55CU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor технологија
SAMSUNG LED TV UE55CU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor технологија
39.999 ден

25.499 ден

Master Card 5% попуст!

  • Бренд: Samsung
  • Дијагонала: 55"/140 cm
  • Тип на ТВ: SMART
  • Оперативен систем: Tizen

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024