text.skipToContent text.skipToNavigation

LG QNED 65QNED823QB, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, ThinQ AI, Quantum Dot + NanoCell, сребрена боја **МОДЕЛ 2022**ID EK000480478

LG QNED 65QNED823QB, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS, ThinQ AI, Quantum Dot + NanoCell, сребрена боја **МОДЕЛ 2022**ID: EK000480478

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
75.999 ден

LG QNED 65QNED823QB телевизор Дијагонала: 65" / 165cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: QNED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 12.12.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • LG QNED 65QNED823QB телевизор
 • 65"(165.1cm) 4K UHD QNED SMART TV
 • Резолуција:3840 x 2160p
 • Edge LED Local Dimming
 • α7 Gen5 AI процесор 4K
 • Picture Mastering Index:120Hz
 • Nano Color Pro
 • Quantum Dot и NanoCell технологија
 • ThinQ AI и WebOS
 • HDR Active, HDR10 Pro
 • HLG
 • Технологија на прикажување QNED
 • Звучник:2.0 Ch. / 20W
 • Clear Voice Pro
 • AI Acoustic Tuning
 • Магичен далечински додаток MR22
 • Гласовно пребарување
 • CI+ интерфејс (CI+2.0/CI+1.4)
 • eARC (HDMI 3), 2 x USB, LAN, Bluetooth v.5.0
 • DVB-T2/C/S2
Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Сребрена
Гаранција 2 год.
освежување на слики [Hz] 120 Hz
Енергетска класа G
Оперативен систем WebOS
вграден WiFI Да
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија QNED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 65"/165 cm