text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG LED UE43TU7092 UXXH 4K UHD Smart TV, 43" (108cm), 2000Hz, WiFi телевизорID EK000416443

SAMSUNG LED UE43TU7092 UXXH 4K UHD Smart TV, 43" (108cm), 2000Hz, WiFi телевизорID: EK000416443

28.299 ден
Цена
24.890 ден
SAMSUNG LED UE43TU7092 UXXH 4K UHD Smart TV телевизор Дијагонала: 43" / 108 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 03.02.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
TV tuner DVB-T/C/S
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 43"/109 cm