text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG LED UE55AU7172 UXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 2000Hz, HDR 10+, WiFi телевизорID EK000416440

SAMSUNG LED UE55AU7172 UXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 2000Hz, HDR 10+, WiFi телевизорID: EK000416440

Со овој телевизор подаруваме гратис Panasonic електрична четка за заби!
Потребно е заедно со телевизорот да ја додадете и четката на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.05. или додека има залиха.

44.999 ден
Цена
31.999 ден
SAMSUNG LED UE55AU7172 UXXH 4K UHD Smart TV телевизор Дијагонала: 55" / 140 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 03.06.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 55"/140 cm