text.skipToContent text.skipToNavigation

Favorit LED TV 43DF3PHT2S2A-13HD Android 13 Smart, FHDID EK000591711

Favorit LED TV 43DF3PHT2S2A-13HD Android 13 Smart, FHDID: EK000591711

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

12.499 ден

Цена
10.490 ден

Седмична акција!

Спецификации  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Спецификации

ДИЈАГОНАЛА

43" (109 СМ)

ЕКРАН

LED

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА

А+

РЕЗОЛУЦИЈА

1920×1080 (FULL HD)

ТЈУНЕР

DVB-T2/S2

ОСВЕТЛУВАЊЕ

220CD/M2 +/-10%

ВРЕМЕ НА ОДГОВОР

8 MS

ПАМЕТНИ

БЕЗЖИЧЕН

ВГРАДЕН

ПОВРЗУВАЊЕ

SCART, 3 HDMI, VGA, 2 USB, CI+, СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО АУДИО, WI-FI

ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ АНДРОИД

АНДРОИД 13

БОЈА НА РАМКАТА

ЦРНА ТЕНКА РАМКА

БРЗИНА

QUAD CORE 1,8 GHZ

МЕМОРИЈА

МЕМОРИЈА 8 GB, RAM 1 GB

ЈАЗИК

МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКА; СРПСКИ

ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY

ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

СО ДИРЕКТЕН НЕТФЛИКС; КОПЧЕ НА YOUTUBE

ИНТЕРНЕТ

ПАМЕТЕН ТВ ПРЕЛИСТУВАЧ (NETFLIX; YOU TUBE; HBBTV; AMAZON PRIME…)

PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ СОДРЖИНА

ДРУГИ

ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ

DVB-C

DVB-T2/S2

ЗВУЧНИЦИ

2X10W

НОГАРКИ

ПЛАСТИЧНА ЦРНА

ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXТ):

952,60 MM X 539,10 MM X 84,40 MM

НЕТО МАСА

6,60 КГ

Тип на производ Телевизори
Бренд Favorit
Боја Црна
Гаранција 2 год.
USB 2.0 2 kom
Тип на екран VA
Bluetooth Да
Освежување на слики [Hz] 60 Hz
Енергетска класа А+
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/T/C/S2/S
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
осветлување Дирекно
HDMI 2.0 3 kom
Дијагонала 43"/109 cm
Далечински управувач SMART
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!